Aktuálna ponuka - výstavba 13 rodinných domov v Divine

Novostavby samostatných rodinných domov postavených na kľúč. Začiatok výstavby máj 2018, ukončenie október 2019.
Výstavba 13-tich novostavieb v obci Divina, len 7 km od mesta Žilina. Približne 7 minút autom, bez akéhokoľvek semaforu, bez akýchkoľvek dopravných zápch.

Dispozícia samostatného rodinného domu je 4+kk, úžitková plocha 140 m2. Na prízemí, ktoré má úžitkovú plochu 67,70 m2 sa nachádza obývačka s jedálňou, kuchyňa, technická miestnosť s práčovňou, samostatné wc, vstupná hala so šatníkom a komora.
Na 1. podlaží s úžitkovou plochou 69 m2, sú 3 samostatné izby, veľký šatník, kúpeľňa (vaňa, sprchový kút, dvoj-umývadlo). Na poschodí sa poprípade dajú urobiť 4 izby. Novostavby majú pozemky od 515 m2 do 624 m2,  plus 70m2 podiel v ceste. Dom má nadokryté státie pre dve autá, plus nadokryté terasy s plochou 14 m2. Novostavba bude vykurovaná tepelným čerpadlom - podlahové kúrenie, odpad formou čističky, obecný vodovod. Podielová komunikácia medzi domami je široká 6 m, bezproblémové vychádzanie z domov a taktiež možnosť parkovať na tejto ceste.
Domy sa budú predávať bez plávajúcich podláh, bez dverí, bez kuchynskej linky a bez obkladov, v stave holo domu. Každý záujemca si vlastný interiér dorobí podľa svojej predstavy. Po dohode so stavebníkom, je tu možnosť dorobiť aj interiér. Cena domu zahŕňa dom na kľúč aj s pozemkom. Cesta k domom bude asfaltová, ale až po výstavbe rodinných domov.


V prípade záujmu zabezpečíme financovanie na kľúč cez www.bankarzilina.sk 
až do výšky 90% hodnoty nehnuteľnosti.
20180309_130924-25percentgif

Dispozícia a okolie výstavby rodinných domov

Rodinný dom typ A

Rodinný dom typ B
Rodinný dom typ C
Rodinný dom typ D
Rodinný dom typ E